Wersje językowe

O FIRMIE

Peab Sp. z o.o. jest własnością dużej szwedzkiej firmy budowlanej PEAB AB (info: www.peab.com ) z siedzibą w Förslöv w Szwecji. Przedsiębiorstwo to zatrudnia ponad 11 000 pracowników a obrót grupy Peab AB za ostatni rok wyniosł około 2 mld EURO.

Akcje Peab AB są notowane na giełdzie papierów wartościowych w Sztokholmie. Firma działa na terenie całego Półwyspu Skandynawskiego, a także w Niemczech, Rosji i w innych państwach nadbałtyckich.

W Polsce Peab Sp. z o.o. specjalizuje się we wszystkich dziedzinach budownictwa dzięki możliwości korzystania z całego potencjału macierzystej firmy PEAB AB. Działalność Peab Sp. z o.o. obejmuje:

  • Kompleksowe roboty ogólnobudowlane:
    •budownictwo mieszkaniowe pod klucz
    •rekonstrukcje obiektów budowlanych
    •budownictwo przemysłowe i inżynieryjne
  • Doradztwo w zakresie nowoczesnych i tanich technologii w budownictwie
  • Szeroki zakres usług specjalistycznych.

Priorytetem firmy jest wprowadzenie na polski rynek nowoczesnych technologii i standardów budowlanych ze Szwecji dlatego każdy projekt nadzorowany jest przez szwedzkich i polskich specjalistów zarówno podczas procesu projektowego jak i etapu wznoszenia obiektu. Szczególny nacisk kładziony jest na jakość wykonania robót, kompleksowe zagospodarowanie otoczenia i harmonijną koegzystencję budowli ze środowiskiem naturalnym.

Zgodnie z decyzją zarządu Peab Sp. z o.o. rozszerza dotychczasową działalność na rynku mieszkaniowym oferując usługi deweloperskie. Prace w tym kierunku przeprowadzane są w ścisłej współpracy i wymianie kadry z macierzystą firmą PEAB AB zapewniającą wsparcie finansowe, techniczne i organizacyjne. W ciągu ostatnich dwóch lat zrealizowaliśmy pod klucz osiedle domów dla powodzian w Kamieńcu Ząbkowickim w Polsce , a także liczne osiedla i zespoły mieszkaniowe w Szwecji.


2008© Peab Sp. z o.o.
Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl